HJEM    PROGRAM    PRAKTISK INFORMASJON    OM FOREDRAGSHOLDERNE    DELTAKERE    PÅMELDING    
Deltakerliste
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Æ Ø Å Alle
Navn Organisasjon Sted
Andersen, Anne iVekst
Andersen, Hans Inge Vekst Melhus AS
Andersen, Karin Stortinget
Andersen, Rolf B. ASVO Revetal
Anvik, Ingunn iVekst
Arntzen, Hildegunn Øksnes ASVO AS
Aune, Bernt Olaf Svanem AS
Bakken, Anne-Lise MjøsAnker as
Bakkerud, Gudrun Specto as
Ballestad, Karl Bjørnar Q43 as
Basso, Eilif Tana Arbeidsservice A/S
Berg, Ronny Krokane Nærtenester AS
Bergseteren, Halgeir As Nipro Nord-Odal
Berthelsen, Gunn Unikum AS
Bjerkan, Roger VekstTorget AS
Bjørgo, Toril Valdres Arbeidssenter as
Bjørkvik, Oddvar Sandnes Pro-Service
Bjørnvik, Tore Meløy Arbeidssenter
Bjørnøy, Ernst Sandnes Pro-Service
Bjørvik, Åge Kroa Produkter AS
Brandt, Halvor Di gruppen as
Bratland, Odd Fosen Vekst AS
Brautehaug, Ola Vekst Ørskog AS
Brenne, Tor MN Vekst AS
Brynhildsen, Walter Smiløkka Arena AS
Bråthen, Aaste Føllesdal Miljøhuset Gnisten AS
Bygdås, Sissel Bra-Pro AS
Bønøgård, Ann-Kristin Askim ASVO AS
Båsum, Berit Modum ASVO AS
Czwartek, Terje Askim ASVO AS
Dahl, Gunn Sofie STAS AS
Dahl, Petter Varanger ASVO IKS
Dønnestad, Tom Erik Songvaar Vekst AS
Eckholdt, Annette GREP
Egeberg, Ragnhild Moslet Lier ASVO
Ellefsen, Glenn Asvo Revetal
Elshøy, Jon Gamle Oslo Tre og Tekstil AS
Elven, Wenche Inko AS
Engeland, Jeanette Nasjonalt kompetansesenter for aldring og helse
Erlandsen, Elisabeth AS Varbas
Falkenhaug, Geir Benny Hasvo AS
Fanebust, Inge Rune Opro as
Fergestad, Ragnhild Vekst Oppdal AS
Fjeldberg, Øyvind Hvaler arbeidssenter AS
Flotve, Ole Egil Solstein
Fløan, Liv Unni MN Vekst AS
Flaat, Ole Joar Namas Vekst AS
Folkem, Iren
Fosvold, Torstein ASVL
Føsker, Njål AS Nipro Nord-Odal
Gjerde, Kurt I. Invivo AS
Gjerdrum, Jan Atico as
Graham, Sylvi Høyres Stortingsgruppe
Gravvold, Helge Svanpro as
Grongstad, Kåre Namas Vekst AS
Grytten, Aud Vekst Ålesund
Grøtte, Marianne ASVL
Gudesen, Wenche Personalpartner AS
Gudmundset, Rolf Sula Bedriftsteneste AS
Gulbrandsen, Solfrid Lier ASVO
Gullvåg, Steinar Arbeiderppartiet
Gustavsen, Torodd Sortland Arbeidssenter AS
Hagan, Wiktor Optimus as
Halgunset, Ola Kapto as
Hals, Irene ilas as
Halstensen, Bjørn Inge Austevoll ASV as
Halsøy, Dagrunn Valdres Arbeidssenter as
Hammervold, Sigmund VekstTorget AS
Hansen, Elisabet Kolbrun Kolbrun Retorikk
Hansen, Sigmund Porsanger Arbeidssamvirke as
Hansen, Vegard Forbundet for Ledelse og Teknikk
Haugen, Cathrine Trigger As
Haugen, Ellen Vinn Industri Drammen as
Haugen, Monica TOS ASVO A/S
Haugen, Ragnhild Oslo Economics
Haugsbakken, Gry Arbeiderpartiets Stortingsgruppe
Haukshagen, Audun Vik ASVO as
Hegg, Jan Peter Bydelenes Produksjonstjeneste AS (ByPro)
Heiskel, Bente Lyngsalpan Vekst AS
Helge Vestrheim, Moen Nordkyn Vekst As
Helgerud, Gunnar Svelvik Produkter AS
Henriksen, Line Sandbukt AS
Heradstveit, Bente Grønneviken AS
Herfindal, Bjørn-Arild Maks
Hermansen, Eivind H. Midtun Verksted AS
Hesjevik, Peder Inko AS
Hessevik, Betty ASVO Måløy AS
Hjellum, Ragnar Eiker Vekst AS
Hjermann, Torleif Krokane Nærtenester as
Hollund, Audny Gjøsæter Bømlo industrier AS
Holm, Julia Øksnes ASVO AS
Holmstrand, Jan Arnold Hasvo AS
Holtren, Anne Britt GREP
Hultgreen, Finn Sture Hadsel ASVO
Hulaas, Halvor Valhalla verksted a/s
Huset Sørhage, Anne Sofie Indre Sogn ASVO as
Hægeland, Martin Mølla Verksted as
Jakobsen, Siri Varanger ASVO
Jensen, Knut Magne MjøsAnker AS
Johansen, Eva Hasvo AS
Johansen, Hege Ats Gjøvik/ Toten As
Johansen, Tor Kristian Lisand Industrier AS
Johnsen, Bent Bopro as
Jule, Ingrun Tunet AS
Kallmyr, Ola Torabu AS
Kalstad, Knut Smiløkka Arena AS
Karlsen, Sharon Tollånes SISO Vekst AS
Kaspersen, Arvid JSI Jobbkompetanse AS
Kastmann, Per Arild Jæren Industripartner AS
Kildebo, Vegar Vinn Industri Drammen as
Kleivset, Arthur Songvaar Vekst AS
Kne, Even Flyndra As
Kordahl, Jo Inge Atico as
Krey, Knut Sortland Arbeidssenter AS
Kristoffersen, Kurt ASVO Ibestad AS
Kristoffersen, Øyvind Einekavane a/s
Kråkenes, Ranveig ASVO Måløy AS
Kulleseid, Bjørn Sandnes Pro-Service
Kvanvik, Erling Sarpsborg ASVO AS
Kvendbø, Anne-Grete Tromsø Asvo AS
Kvivesen, Jon Ivar Båtsfjord Service as
Kvåle, Atle ASVO Fusa AS
Landeråen, Fredrik Tysnes Industri AS
Landsnes, Lis Di gruppen as
Langenes, Steinar Storeholmen VTA as ØYSTESE
Larsen, Jon Drøbak Vaskeri as
Lauvsnes, Hans K. Marensroprosjektet - Skien kommune
Lehmann, Frank Prego Norge AS
Leikvoll, Johan Martin Attføringsbedriftene
Leirvaag, Sylvi Signo Dokken AS
Lind, Thai ilas AS
Lindset, Kåre Sølve AS
Lindseth, Kai AS Varbas
Loland, Kurt Q43 as
Lund, May Hammerstad FASVO AS
Lund, Tina Noris AS
Lund-Hansen, Frode Mitra AS
Lyngen, Rune Leva-Fro As
Lyngås, Arvid ASVO-Kongsberg AS
Løksa, Ernst Valdres Arbeidssenter as
Markussen, Sven Åge Personalpartner AS
Mathiassen, Tore Oddaprodukt AS
Maurseth, Torunn Aktivum Rælingen AS
Meier, Knut KLP Banken
Melhus, Anne Kirsti OPT
Meyer, Jan Høgskolen i Harstad
Michelsen, Borghild Grønneviken As
Midtbø, Jane ASVO-Kongsberg AS
Moe, Jørn Herøy ASVO AS
Moe, Olav Snåsaprodukter AS
Moe, Terje Asvo Produkt AS
Mæland, Edvard Høyres Stortingsgruppe
Nedal, Idar Unika AS
Nergård, Eva Line Berg Vekst Drift AS
Ness, Kjell Anders Lødingen Arbeidssenter AS
Neteland, Morten ASVO-Kongsberg AS
Nilsen, Anne Lise Drøbak Vaskeri as
Nilsen, Helge Jan Personalpartner AS
Nilssen, Hilde Åspro AS
Nordberg, Hans Marius Båtsfjord Service as
Nordsveen, Guri TOS ASVO A/S
Norman, Victor D. ASVL
Nygaard, Kristian Os asvo
Nøstvik, Roger Kanmer as
Olsen, Bjarne Merok Nordnes Verksteder AS
Olsen, Lina Nordreisa ASVO as
Olsen, Liv Karin KSI
Olsen, Pål Enebakk Produkter as
Olsen, Ragnhild Bra-Pro AS
Olsen, Sammy Bømlo industrier AS
Olsen, Tom Willy KSI
Ones-Brubak, Linda Iren ASVO Bjørkelangen AS
Opsahl, Anne Tromsø Asvo AS
Opsahl, Erland LePro AS
Opsal, Ole Steinar Svanem AS
Opås, Ivar Våler Vekst AS
Orekåsa, Harald KanJa Nome AS
Orlien, Lars Unikum AS
Orre, Kurt ASVO Nøtterøy
Oxaal, Anne Kathrine Flyndra as
Pedersen, Hildegun Eiker Vekst AS
Pedersen, Johan Skjervøy asvo
Pedersen, Sverre Modum ASVO AS
Pedersen, Sølvi Hadsel ASVO
Phan, Jom Smiløkka Arena AS
Rahka-Knutsen, Beate Tysfjord ASVO AS
Rasmussen, Anita Aktiv Ballangen AS
Rasmussen, Ellen Ranso as
Reiestad, Helge S. Jæren Industripartner AS
Reinås, Johan Drøbak Vaskeri as
Retvedt, Christin Åspro AS
Ringstad, Håvard Ulshav AS
Rishaug, Sunniva Vekst Melhus AS
Rogstad, Ingunn ASVO Nøtterøy
Roll, Bente ASVO Ibestad AS
Rosting, Einar Meløy Arbeidssenter
Rudi, Claes Oddaprodukt AS
Rørvig, Gro Merethe JobbIntro as
Sagnes, Bernt MN Vekst as
Salte, Thorvald Åspro AS
Samuelsen, Bente Norasonde AS
Sand Bakken, Juliane Momentor as
Sandberg, Marit Asker Produkt AS
Sandnes, Rita Sølve as
Sandvik, Dag ASVL
Sandvold, Askild Oslo Produksjon & Tjenester AS
Sangesland, Odd Erik Valhalla verksted a/s
Seim, Tao Lødingen Arbeidssenter AS
Seland, John Håvard DELECTO AS
Sevatdal, Lars Gamle Oslo Tre og Tekstil AS
Shillington, Richard Asker Produkt AS
Simonsen, Pål-Arild Jobbintro as
Sjøli, Bente Norasonde AS
Skar, Cathrine KREM
Skau, Per SR Produkter AS
Skavern, Håvard Tunet AS
Skeibrok, Bent Rune Specto as
Skeie, Cato Løxa Utvikling
Skjærsvold, Tor Svelvik Produkter AS
Skofteland, Unni Q43 as
Skogvold, Odd Helge Aktiv Ballangen AS
Skollevoll, Torhild Mitra as
Skorpen, Arne Lier ASVO
Skår, Oddmund Austevoll ASV as
Smith, Kari Aufera as
Solberg, Guro Jemterud Valdres KompetanseVekst as
Solberg, Marianne AS Varbas
Solem, Åslaug Hamarøy Vekst AS
Solheim, Kurt Arne Kvænangen Produkter AS
Starum, Stein LePro AS
Stavland, Beate R Nopro AS
Stavsholt, Nils Steinar KanJa Nome AS
Stenkjær, Marlen Våleveien Produkter AS
Stensvoll, Gro Vestvågøy ASVO AS
Stenvold, Trine Vev-Al-Plast
Storvik, Harald Fosen Vekst AS
Strand, Morten Asker Produkt AS
Strømland, Nils Olav Momentor as
Strømmen, Nina Arbeids- og velferdsdirektoratet
Stub, Torfinn DalPro AS
Stusdal, Audun Knarvik Industri og Miljø AS
Støle, Ole Johannes Tysnes Industri AS
Svanem, Odd Jarle Svanem AS
Syvertsen, Wenche ASVL
Sægrov, Steinar Mona Vekst AS
Sødal, Kai Ime Verksted AS
Sørbønsveen, Erik Nordre Land ASVO
Søyland, kjetil Avanti Ryfylke as
Tangen, Erik MjøsAnker AS
Thue, Hans Øvre Romerike Industriservice AS
1 2
1 - 250 av 277 deltakere
Søkefelter
Etternavn:
Fornavn:
Organisasjon:
Sorter etter: Etternavn Organisasjon
Powered by WebSite